CENNIK

Ze względu na bardzo często spotykane w branży elektrycznej pojęcie „punktu elektrycznego” w definicji naszej firmy „punkt elektryczny” to każdy punkt wypustowy, w którym w przyszłości zostanie zamontowane gniazdo, łącznik, lampa lub inny odbiornik elektryczny.

Dotyczy to również przewodów antenowych i komputerowych.
W sytuacji gdy Klient zażyczy sobie, np.: trzy gniazda połączone ze sobą, będące zasilane z jednego obwodu, to każde kolejne gniazdo jest liczone jako 50% ceny pierwszego gniazda.

Dla przykładu: jeśli cena doprowadzenia przewodu do puszki podtynkowej, wykucie otworu pod puszkę oraz osadzenie puszki to koszt 40zł NETTO to każde kolejne gniazdo, połączone sztywno puszką podtynkową jest warte 20 zł NETTO. Zatem w przypadku trzech gniazd będących obok siebie Klient zapłaci 80 zł NETTO(40+20+20 zł).

Jeśli gniazda w opisanej wyżej sytuacji są zasilane z osobnych obwodów to cena każdego z nich wynosi 40zł NETTO a Klient razem zapłaci 120 zł NETTO (40+40+40 zł).

W przypadku gniazd komputerowych lub antenowych każdy przewód dociągnięty do gniazda jest liczony osobno, np.: 2 przewody antenowe w jednym gnieździe to 2 punkty elektryczne.

Poniżej zamieszczono przykładowy cennik. Ceny są uwarunkowane od wielu czynników, dlatego podany cennik ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty według Kodeksu Cywilnego. Każdy projekt jest rozpatrywany indywidualnie.