Współpraca

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

  1. Elektryk
  2. Elektromonter
  3. Pomocnik elektryka lub elektromontera

Gwarantujemy możliwość awansu zawodowego oraz pomagamy w uzyskaniu odpowiednich kwalifikacji do wykonywania zawodu. Całą swoją widzę przekażemy Wam – wystarczy odrobina chęci do podjęcia wspólnej pracy nad Waszą przyszłością. Jeśli nie masz wiedzy a masz chęci do pracy to nie bój się i pisz. POMOŻEMY!

Jesteśmy również zainteresowani stałą współpracą z projektantem instalacji elektrycznych, kierownikiem z uprawnieniami budowlanymi oraz hurtowniami elektrycznymi.

W calu kontaktu zapraszam do formularza kontaktowego

lub:

  • + 48 514-481-139
  • biuro@davinci-instalacje.pl

Sprawdź również nasze aktualności:

Współpraca

To już 8 miesięcy na rynku w sektorze budowlanym. Wiele się w tym czasie wydarzyło. Udało nam się zrealizować sporo zleceń, ale dla nas to ciągle mało!

ELEKTRYCZNIE ZAANGAŻOWANI

Masz problem z elektrycznością? Chciałbyś założyć nową instalację albo wymienić już istniejącą? A może zależy Ci na zamontowaniu nowej lampy?

Zobacz jak pracujemy

Skontaktuj się z nami. Zrobimy wszystko, abyś był zadowolony z wykonanych usług, a Twoi najbliżsi bezpieczni.

Skończone projekty

Pierwszymi naszymi inwestycjami była wymiana instalacji elektrycznej w pomieszczeniach gospodarczych. Obiekt zyskał nową podrodzielnię, z której zasilono instalację oświetleniową oraz siłową. Doprowadzono również zasilanie do bramy elektrycznej poprawiając w ten sposób komfort użytkowania mieszkańców.

Call Now Button