Skończone projekty

Ze względu na krótką działalność na rynku ten dział jest w trakcie rozbudowy. Pierwszymi naszymi inwestycjami była wymiana instalacji elektrycznej w pomieszczeniach gospodarczych. Obiekt zyskał nową podrodzielnię, z której zasilono instalację oświetleniową oraz siłową. Doprowadzono również zasilanie do bramy elektrycznej poprawiając w ten sposób komfort użytkowania mieszkańców.

Następne nasze zlecenie polegało na wykonaniu tras kablowych natynkowych, rozprowadzeniu instalacji CCTV, montażu kamer, montażu szafki IT, montażu rejestratora oraz uruchomieniu kamer w obiekcie sklepowym w okolicach Poznania. Zadanie o tyle trudne, że można je było wykonywać głównie w godzinach zamknięcia sklepu – godzinach nocnych. Nie przeraziło nas to i chętnie podjęliśmy się tego zadania. System monitoringu w pełni działa a Klient jest bardzo zadowolony z jego rezultatów.
Kolejnym naszym zleceniem była kompleksowa wymiana instalacji elektrycznej w dwóch mieszkaniach w kamienicy w Poznaniu. Zlecenie polegało na usunięciu starych instalacji (między innymi grzałek elektrycznych z pieców kaflowych), rozprowadzeniu nowej instalacji elektrycznej oraz strukturalnej, wykonaniu dwóch rozdzielnic mieszkaniowych, podłączeniu odpływów oraz zasileniu ogrzewania podłogowego.

Jednym z kolejnych zleceń była naprawa uszkodzonego oświetlenia w obiekcie myjni samochodowej w galerii handlowej Poznań Malta. Stare kilkuletnie, mało oszczędne, uszkodzone oświetlenie zostało wymienione na nowoczesne ledowe redukując przy tym koszty utrzymania obiektu.

Na specjalne życzenie Klientów przyjechaliśmy również na oględziny instalacji elektrycznej w niedawno przez Nich kupionym mieszkaniu. Klienci dostali szczegółowe informacje dotyczące tego,
w jaki sposób powinna być wykonana instalacja elektryczna w Ich mieszkaniu

Call Now Button